Přestavby LPG Autodíly - ESHOP

DTGas system LPG vstřikování

Kvalitní systém LPG za příznivou cenu

LK AUTOSERVIS, spol.s r.o. je akreditovaným zástupcem výrobce a výhradním distributorem  
LPG systému značky D.T.Gas pro ČR. D.T.Gas system LPG vstřikování

Systém  D.T.Gas má v současné době homologace podle předpisu R115 pro většinu u nás běžně provozovaných vozidel pro systém sekvenčního vstřikování LPG typu GASTECH 600S
a 700S.

Systém GASTECH od D.T.Gas je vysoce sofistikovaný , neustále vylepšovaný a zdokonalovaný zejména na základě bohatých zkušeností z provozu. Firma D.T.Gas vyrábí systém sekvenčního vstřikování seriově od roku 2003 a vyváží jej do 11 zemí světa.

Záruka na komponenty LPG systému D.T.Gas

Na komponenty vstřikování poskytuje naše firma záruku 3 roky .

Obecný popis systému GASTECH 700S od firmy D.T.Gas system:

Řídící jednotka GASTECH 700S - využívá všech poznatků a zkušeností z oblasti vstřikování LPG a bez problémů je schopna pracovat i v nejnovějších vozidlech která plní emisní limity EURO 4. Systém pracuje na obecně známých principech používaných prakticky všemi výrobci plynových zařízení pro alternativní pohon, takže zařízení není žádná kopie, či replika jak konkurence zastupující italské výrobce s oblibou tvrdí. Naopak, od některých zařízení i věhlasných značek se systém DTGas liší nejen nižší cenou a spolehlivou funkcí, ale také velmi širokými možnostmi nastavení  různých možností a úrovní spolupráce s benzínovou jednotkou, ale také např. možností spolupráce systému s různými vstřikovači LPG. To umožňuje velmi široký záběr použití systému vstřikování LPG pro nejrůznější typy motorů .
      Systém "umí" při kalibraci využívat informace o korekcích směsi benzínové jednotky snímáním krátkodobé a dlouhodobé adaptace přes OBD diagnostiku která je při kalibraci připojená k software pro kalibraci LPG systému zároveň s ECU plynu. Tím je dosaženo velice přesného vytvarování korekční mapy plynového systému tak, aby se co nejméně odlišoval od charakteristiky řízení motoru při chodu na benzín. Tím je dosaženo minimálních korekcí řídícího systému - benzínové řídící jednotky do regulace, která se tak nedostává mimo hranice tolerančního pásma regulace směsi a to ani v extrémních režimech chodu motoru.

Systém sekvenčního vstřikování LPG DTGas GASTECH700S tvoří tyto součásti:

 • Reduktor

V systému DTGas je použit reduktor s integrovaným ventilem LPG včetně filtru kapalné fáze. Reduktor je konstruován na výkon do 150kW a ten je schopen beze zbytku pokrýt a to jak tepelnou, tak tlakovou charakteristikou.Reduktor DTGas REVO 150

 


 • Vstřikovače, vstřikovací lišta

Vstřikování GASTECH 600 a 700S používá jak vlastní vstřikovače BLUETECH a DTi, tak známé a osvědčené vstřikovače předních světových výrobců.

 • Aktuálně je nyní základní sada dodávána vstřikovači italské firmy RAIL - jedná se o nový typ Rail IG5 NOUMEA . Jedná se o vstřikovací lištu která má celoplastové prRail IG5 NOUMEA ovedení. Systém vstřikovačů je klasický pístkový avšak s velmi rychlou reakcí na signál. Vstřikovač má také velmi tichý chod a díky plastovému provedení je lehký.


 • BLUETECH  - singel vstřikovač 2 ohmy s rychlostí otevření 2msVstřikovač BLUETECH 2 a výkonem  30koní/válec. Jedná se o vstřikovač velmi lineární charakteristiky s rychlou reakcí a schopností pracovat s krátkými vstřikovacími časy. 

 • HANA 2000 - špičkové plynové vstřikovače nejvyšší kategorie kvality a spolehlivosti od korejské firmy Hana Engeneering která vyrábí veškeré LPG komponenty pro prvovýrobu korejských automobilek. Kvalita těchto vstřikovačů je ověřena mnoha tisíci instalací do vozidel po celém světě. Vstřikovací lišta HANA 2000


 • DTi 2 ohmy - vstřikovač postavený na bázi nejrozšířenějšího vstřikovače typu VALTEK T30 s vylepšenou konstrukcí pístku. Tento vstřikovač je vyráběn jak v provedení Vstřikovače LPG DTi singelsingel, tak v provedení lišta 3-válec a 4-válec. Jedná se o velmi levný, spolehlivý a odolný vstřikovač s rychlostí otevření 3ms, vyhovující ve většině standartních montáží LPG.

 •  
 • Lišta VALTEK typ T30
 • VALTEK typ T30 - legendární vstřikovač italské firmy VALTEK  - je plně zaměnitelný se vstřikovači DTi.


 • VALTEK typ T34 - nový vstřikovač II.generace s rychlostí otevření 2ms a výkonem 50koní/válec. Jedná se o velmi kvalitní nerozebiratelný vstřikovač vyšší kategorie, který je schopen obsloužit i nejmodernější motory s vysokým výkonem a krátkými vstřikovacími časy. Vstřikovací lišta VALTEK typ T34Konstrukce vstřikovače a použité materiály zaručují velmi dlouhou životnost a stálost parametrů. 

  DOPORUČUJEME tyto vstřikovače pro všechny motory v kategorii EURO 4

       Při přestavbě lze zvolit alternativně za příplatek 1500,-Kč


 • Filtr plynné fáze a snímání tlaku LPG

Systém DTGas používá velmi kvalitní filtr plynné fáze s filtrační vložkou z kvalitního polyesterového materiálu o velké ploše. Tento filtr zajišťuje spolehlivou ochranu pohyblivých součástí vstřikovacích ventilů před pevnými nečistotami vznikajícími při změně skupenství zkapalněného LPG na plyn. Kromě toho zachytává i těžké frakce LPG jako jsou parfíny, které jinak způsobují zalepení pístků vstřikovačů LPG. Filtr je opatřen přípojkou pro připojení snímače MAP pro měření tlaku plynu za filtrem. MAP senzor je u systému GASTECH 704S umístěn přímo v řídící jednotce plynu a připojuje se jen hadičkou od plynového filtru. U jednotek pro 6-ti válec a 8-mi válec je snímač tlaku v externím provedení. MAP senzor je dvojitý, měří tlak plynu na vstřikovačích LPG a atmosferický tlak, neměří podtlak v sacím potrubí.


 • Přepínač LPG/benzín s indikací hladiny LPG v nádrži

Systém sekvenčního vstřikování LPG DTGas používá přepínače plyn/benzín který jePřepínač DTGas plyn/benzín vybaven optickou LED indikací provozního stavu a také LED indikací hladiny objemu LPG v plynové nádrži. Přepínač je také vybaven miniaturním akustickým měničem na zvukovou signalizaci např. přepnutí do plynu, nebo naopak, případně signalizaci chyby apod.Prřepínač DTgas BASIC


V nabídce je i plochý přepínač vhodný pro nalepení, nebo prémiový přepínač s LCD sloupcovým grafem.Přepínač LPG DTGas plus


LPG přestavba na splátky

Uvažujete o alternativním pohonu? V dnešní době přichází v úvahu zatím asi jediné palivo – LPG. Pokud máte zájem o přestavbu na LPG, kontakujte nás pomocí formuláře.    

                                  ZDE MŮŽETE NAPSAT SVŮJ DOTAZ
eBRÁNA webarchitect