Přestavby LPG Autodíly - ESHOP

Velkoobchod LPG

Velkoobchodní ceny pro montážní dílny LPG a autoservisy

       Naše firma je distributorem a velkoobchodním prodejcem autodílů s tradicí od roku 1993. Od této doby také působíme na trhu přestaveb vozidel na pohon LPG. V současné době máme skladem několik desítek tisíc položek autodílů. Kromě tohoto sortimentu máme kompletní výběr kitů a materiálu pro přestavby vozidel na pohon LPG.


Možnost výběru a objednání materiálu LPG na našem e-shopu

 

Zásadní částí e-shopu je prodej materiálu na přestavby vozidel na pohon LPG. Tento sortiment zahrnuje nádrže LPG prakticky všech typů a rozměrů, armatury k nádržím - multiventily značky TOMASETTO za velmi příznivé ceny. Prodáváme také sady sekvenčního vstřikování LPG značky SOLARIS DYNAMIC OBD/CAN, DTGas, ESGI 2, STEFANELLI a OSCAR OBD/CAN spolu s veškerým spotřebním, spojovacím a montážním materiálem potřebným k přestavbám na LPG.

      Jsme akreditovaným zástupcem výrobce a dovozcem systémů SOLARIS , D.T.Gas a ESGI 2 do ČR . Zájemcům o montáž či servis nabízíme možnost spolupráce formou poskytnutí  licence k přestavbám a servisu s výše uvedenými systémy  a samozřejmě zajímavé nákupní ceny kitů a ostatního materiálu potřebného k přestavbě na LPG. Samozřejmostí je plná technická podpora z naší strany i ze strany výrobce. Pro registrované partnery je také k dispozici sekce s technickými informacemi a software z oblasti problematiky LPG.

Provádíme zaškolení nových zájemců o přestavby LPG a také pravidelná školení na námi dovážené systémy.


Jak se jednoduše zaregistrovat na e-shopu a požádat o zpřístupnění velkoobchodních cen LPG ?


      Registrace v e-shopu je automaticky provedena při jakémkoli nákupu. Aby jsme bez problému registrovali Vaší žádost o zpřístupnění VO cen pro Vás, doporučujeme provést níže popsanou objednávku položky s nulovou cenou.   
     Zde můžete provést fiktivní nákup za 0,-Kč při kterém se provede Vaše základní registrace a bude odeslán požadavek na schválení přístupu k VO cenám administrátorem.

Proveďte "nákup" této položky REGISTRACE VO , po vyplnění a odeslání formuláře Vám obratem přijde potvrzení ve kterém budou Vaše přihlašovací údaje. Administrátor Vám spustí zobrazování VO cen hned potom, co ověří splnění podmínek pro přístup do VO sekce.

Podmínkou je  Vaše firma, nebo živnost púsobící v oboru autoopravárenství, firma působící v oboru přestavby vozidel na pohon LPG, nebo  obchodní činnost v oboru auto-moto.
eBRÁNA webarchitect